Battlestar Galactica Online

Battlestar galactica online diziden uyarlanmış web tabanlı bir uzay macera oyunudur. İnsanlar ve saylonlar arasında geçen mücadele anlatılmaktadır. Aslında saylonlar insanların ürettiği yapay zeka robotlardır. Yapay zeka sahibi saylonlar zamanla düşünce güçleri ve zeka bilinçleri gelişerek kendi ırkına yaratan insan oğlunu yok etmeye karar vermişlerdir . Nükleğer silahları kullanarak ilk saldırıyı gerçekleştiren ırktır. Galactica uzay gemisi haricinde neredeyse bütün insan ırkı yok olmuştur. Galactica uzay gemisi hem insan oğlunu yeni yaşam yeri aramakta bir yandan da gelişmiş silahlarla sahip saylon ırkı ile mücadele etmek zorunda kalır…

 

 

battlestar galactica online vipers Battlestar Galactica Online

Battlestar galactica 2003-2009 yılları arasında yayınlanmış tüm zamanların en popüler bilim kurgu dizilerinden biri olarak gösterilir. İşte bu oyunda diziden uyarlanarak Mmo browser oyunlardan biri olup 3 Boyutlu grafikleri ile sizlere sunulmuştur. Bu Oyun Tamamen türkçe ve ücretsiz olarak oynanmaktadır.

Yayıncı Şirket: Universal Network Television LLC

Tür: Web Tabanlı

Grafik Kalitesi: 3D

Tecrübe Oranı: Yüksek

uyeol4 Battlestar Galactica Online

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)

Battlestar Galactica Online, 7.5 out of 10 based on 2 ratings

Google Aramaları

Etiketler: , , , , , , ,
Google da Ara: Battlestar Galactica Online
Görüntülenenler: 3 YORUM
Have Your Say
 1. veli bulut diyor ki:

  süperrr

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • Brian diyor ki:

   Really sorry to hear you weren’t well, Mike! I am really relvieed to see you back again, my friend. This place was not the same without you, that is FOR SURE!What a fabulous image, my friend! It’s like the sky opened up and just let loose!! Great shot!

   VA:F [1.9.20_1166]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Nathalia diyor ki:

  Really cool shot Mike. Nice job. Hope you’re feeling betetr. Sometimes you just gotta lay around. I was just sick also, starting to get betetr, and yeah exactly what I did!

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)

YORUM BIRAK

XHTML: Sadece bu HTML taglarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>